Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrösödés ellen gyógyszer...

Szőrösödés ellen gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés

Van itt valaki aki nem szedett hormonproblémára gyógyszert hanem életmódot váltott?

Elmúltak a tünetek vagy csökkentek? Nekem inkább csak ez a tünetem az ami rettentően zavar, nagyon szégyelem és eléggé önbizalomhiányos vagyok és önértékelési problémákkal küzdök emiatt..

Gyógyszert nem szeretnék szedni tudom hogy az lenne a megoldás de engem az érdekelne hogy van e valaki aki elkezdett egészségesen étkezni és sportolni és helyreállt minden? Nagyon szeretnék már én is egy rövidnadrágot vagy bikinit felvenni nyáron de egyszerűen nem tudom megtenni, hiába szőrtelenítek látszik a helye és nagyon csúnya.. az állam és nyakam is egyre rosszabb, már a páromnak se engedem hogy olyan helyen pusziljon ahol érezheti..

Ha kell tényleg minden egészségtelen dologról lemondok ha ez segít és elkezdek rendszeresen mozogni is, csak valaki mindja azt hogy bevállt🙏🥺



2021. ápr. 22. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:
57%
Én is nagyon szőrös vagyok,de erre csak a szőrtelenítés és az elfogadás a megoldás. Egészségesen élek,de ennek nem sok köze van hozzá, a szőrösödés genetika. Nem,hormonproblémáim sincsenek,mielőtt az endokrinológust javasolná a sok önjelölt Dr. Ezzel meg kell tanulni együtt élni. A párodat hidd el nem zavarja,hiszen akkor nem lenne veled.
2021. ápr. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!