Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek?17éves lesz a...

Mit tegyek?17éves lesz a lányom ,nem akar orvoshoz menni ,mert még nem jött meg a mensije tehát 13évesen egyszer 2napra megjött azóta semmi. Azt tudni kell róla ,hogy magán tanuló mert erzelmi fogyatékos.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 10:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Ebben mi volt a nagyképű? Normális helyen képzeld az emberek a problémákat normálisan, észérvekkel megbeszélik, az ilyen képességekkel nem rendelkező alacsony érzelmi intelligenciájú emberek folyamodnak csak kapásból olyan barbár dolgokhoz, mint a riogatás. Nem tudtad volna a lányoddal normálisan megbeszélni, rögtön gúnyolnod kellett? Attól pedig, hogy valaki idősebb, nagyon nem lesz rögvest okosabb is. Inkább tanulj meg helyesen írni, mert ahogy elnézem, az sem megy! További kötekedő kommentet pedig nem kérek, csak akkor írj, ha értelmesen tudsz reagálni!
2021. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem nem én vagyok az és nem értelmi fogyatékos. Érzelmi sérült nem lehet vele beszélni mert egyből dühöng meg hasonlók,én nem azt kértem hogy ítéljetek el egyből ,mondtam én már neki mindent semmi sem érdekli,az apja meg 6hónapos korában elhagyta nem volt férfi sosem mellettem aki apja lehetet volna.
2021. ápr. 26. 12:23
 13/23 anonim ***** válasza:
Esetleg egy jó pszichológus?
2021. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Vittem oda is ,de nem volt hajlandó vele beszélni,megxha beszélt is hazudozott. 2évecmég az utcáa se ment ki.
2021. ápr. 26. 12:43
 15/23 anonim ***** válasza:
Szomorú, pedig pszichésen egyértelműen valami nagyon nem oké, ha mindenen dühöng. Mi váltotta ki ezt nála?
2021. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
#15 Örülök, hogy tükörbe néztél!
2021. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem akar róla beszélni, már az általános iskola 7.év folyamától magán tanuló,mindig azt mindja hogy semmi sem történt,csak nem akar sulibaxmenni és kész.
2021. ápr. 26. 12:56
 18/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom így ismeretlenül is, valami a suliban érhette esetleg?
2021. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet ,nem akar megnyílni senkinek,nagyon sok rokon próbalt segíteni de senkivel sem akar beszélni.Már én vagyok összetörve,a munkát meg nem hagyhatom ott,mert akkor tönkre mennénk.Segireni szeretnék neki ,de sajnos nem tudom mit tegyek,ha úgy éruem hogy akármit teszek semmi sem használ.
2021. ápr. 26. 13:02
 20/23 anonim ***** válasza:
Saját akarata ellenére senkin nem lehet segíteni. Majd ha felfogja, hogy ez így nem OK.
2021. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!