Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy éljek, ha nem akarok...

Hogy éljek, ha nem akarok határidőknek meg elvárásoknak megfelelni, hanem élni akarok?

Figyelt kérdés
Mindenki csak tanulj, ez a határidő, az a határidő, dolgozz, az fontosabb mint amit akarsz, ez az élet rendje, fogadd el, ne akadékoskodj..

2021. ápr. 19. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már beleőrültem szerintem. Ér-e annyit egy diploma, hogy utána az ember egy kiégett idegroncs legyen?

23 vagyok és eddig egyáltalán nem én irányítottam az életem, hanem mindig csak csináltam amit KELL, meg az elvárások. Igen ilyen fiatalon is be lehet kattanni.

Nyerni kell a lottón, más nagyon nincs. Az élethez pénz kell, azért meg nyelni/tűrni kell.

2021. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
70%
De ha mindez nem lenne akkor tudod mihez kezdenél? Tudod miért kelnél fel reggel és miket csinálnál a nap 24 órájában?
2021. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, sőt, tudnám hogy életem végéig úgy csinálhatom, úgy képezhetem magam ahogy akarom és nem egy megoldókulcsnak, főnöknek, stb-nek kéne megfelelni, hanem működőképes dolgokat tudnék, nem lennék behatárolva.
2021. ápr. 19. 23:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom manapság a papír, a papír, utána mondhatsz bármit, de akkor áldozzam fel a fél életemet, ha meghalok közbe így jártam, ha belebukok meg se szólaljak a témába mert el se tudtam végezni, mellette határidők, nekem ez elég, már kapcsolatra se vágyom, szabad akarok lenni csak a hobbimra legyen meg kajára..
2021. ápr. 19. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Költözz ki egy tanyára, legyél önellátó. Ott senkinek sem kell majd megfelelned, csak kemény élet.
2021. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!