Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Oltás befolyásolja a ciklust?

Oltás befolyásolja a ciklust?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, altforalle 0.03mg

A héten csütörtökön kell megjönnie.

Tegnap kaptam meg a kínai vakcinát.

Sok helyen olvasom,hogy befolyásolhatja a ciklust.


Mihez kezdjek ha a héten nem jön meg? Folytassam tovább a gyógyszert?


Valakinek hasonló tapasztalata van ?



2021. ápr. 27. 05:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Mégis megjött

Őszintén mondom nagyon rosszul vagyok

Beadták az oltást, azonnal éreztem,hogy szúr fáj a helye, zsibbad a karom, délután fejfájás

Éjszaka hol rázott a hideg,hol melegem volt.

Másnap reggel hasmenés

Ma reggel megint hasmenés

Éjjel 2kor volt egy kis hányas is


Hétfőn kaptam az első oltást

Ma jött meg a bajom

Egyszerre a kettő így nem valami jó

2021. ápr. 28. 06:37
 12/17 anonim ***** válasza:
58%

Durva. Ha így befolyásolja már most a ciklust - ahogy sok helyen olvasom -, reméljük nem lesz gond a gyermekvállalásnál.

Engem a PMS is tönkrevág napokra.

2021. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Van fent pár cikk neten ezzel kapcsolatban,hogy voltak nők, akiknek felborította a vakcina a menstruációs ciklust. Volt akinél hamarabb jött meg és oylan is akinek később vagy elmaradt. Egy másik cikkben írják,hogy a sinopharm egyik mellékhatásaként szerepel is ez,de én az oroszt kaptam és nálam is jelentkezett. Sztem jelentsetek be online a mellékhatás bejelentő lapon.
2021. ápr. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
77%
Nekem most épp nem jön meg tőle, egyelőre egy hete késik. Már azt hittem, várandós vagyok, mert sosem szokott lenni ezzel gond, de tegnap csináltam tesztet és elvileg nem vagyok. Szóval minden bizonnyal az oltás okozza. Pfizert kaptam.
2021. ápr. 29. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 8 napja késik.Mindig pontosan jött meg.Teszt szerint terhes nem vagyok.Oroszt kaptam.Jövő héten kapom a másodikat.Kîváncsi leszek mi lesz.
2021. ápr. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
én pfizert kaptam 5 hete, 3 hete késik a mensim... igaz órát nem lehetett állítani a mensimhez, de előtte ilyen azért nem volt.
2021. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A második után amúgy nem késett,csak az első után. (Orosz)
2021. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!