Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet ennyit a menstruá...

Mitől késhet ennyit a menstruációm, az ACC Long 600 szedése befolyásolhatja a ciklust?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló gyógyszert májusban szedtem utoljára, azóta abbahagytam. Júniusban az 53. napon jött meg. Az volt eddig a leghosszabb.

Azóta átlagosan 33-40 napos volt.

Ma van a ciklusom 41. napja.

Előző hónapban a 34. napon jött meg.

Voltam szeptemberben egy általános UH vizsgálaton, ott nem láttak semmi problémát. A párommal védekezünk, úgyhogy szinte kizárt, hogy teherbe estem.

A hüvelyi váladékom mennyisége megnőtt. Volt, hogy azt hittem végre megjött, de csak átlátszó váladék volt. Előfordul, hogy a hasam is begörcsöl, mintha meg akarna jönni, de semmi.

Olvastam, hogy gyógyszerek is befolyásolhatják a menstruációt. Csak ACC Long 600at szedtem, bár nem hiszem, hogy ennek köze van hozzá.


2020. dec. 26. 17:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, hogy múlt hónapban miután már teljesen elmúlt a menstruációm rá pár napra még piros színű vér jött 2-3 napig kb. napi egyszer.
2020. dec. 26. 17:50
 2/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy ezèrt kèsig, amit utólag leirtál, lehet, hogy ki is fog ezért maradni.
2020. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ACC-nek nincs köze hozzá. Csinálj egy tesztet, hogy azt kizárhasd. Ha nem vagy terhes, én nem foglalkoznék vele, max ha a következő hónapban sem jön meg.
2020. dec. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!