Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik ennyit a menstruác...

Miért késik ennyit a menstruációm?

Figyelt kérdés

Egy éve nem szedek gyógyszert, ettől eleve rendszertelen lett a menstruációm, de ennyit még soha nem késett. Jelenleg 6 napja késik ha a múlt hónapot nézem.

Reggel csináltam egy tesztet az negatív lett, vasárnap vagy hétfőn csinálok még egyet biztos ami biztos. Tudom okozhatja sok minden, pl stressz is, de velem még soha nem fordult elő , hogy kimaradt volna.


2021. ápr. 28. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az a hat nap még nem vészes. Volt olyan barátnőm, akinek majdnem egy évig nem jött meg, miután abbahagyta a gyógyszert. Mindenkinek másképp reagál a szervezete. Attól is függ szerintem, hogy milyen tablettát szedtél és mennyi ideig. Nőgyógyászt érdemes lehet megkérdezni.
2021. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy csak úgy minden magyarázat nélkül késik/kimarad/előbb jön meg.
2021. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!