Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet később bajom az ilyen...

Lehet később bajom az ilyen tamponhasználattól?

Figyelt kérdés

3évig betétet használtam,most tértem át a tamponra.Már nyaralás alatt a Balatonban is voltam tamponnal.

Szóval amikor felhelyezem minden oké,könnyen fel megy,nem fáj meg semmi.Telik az idő és amikor elmegyek pisilni mindig megnézem,hogy kell-e cserélni.Általában 3-4 óra után már ha meghúzom a kihúzószálat elindul,tehát akkor cserélek tampont.Könnyen kijön a tampon,nem fáj meg amikor az újat felteszem akkor sem.A használt tampon mégsincs teljesen tele.


Na szóval,nekem mindegy,hogy hanyadik napon vagyok és 3-4 óránként cserélem a tampont.Még a vége felé is könnyen kijön ennyi idő után.De sokszor látom,hogy nincs tele.Szóval látszik,hogy helyenként még teljesen fehér.

De ha úgy megyek valahova,hogy nem tudok akármikor kimenni a mosdóba inkább kicserélem 3-4 óránként a tampont,minthogy átázzak.

De sose fájt még!


Ugye ettől nem lesz bajom?


2010. aug. 22. 19:37
 1/2 A kérdező kommentje:

Egyébként o.b. minit vagy light days-t használok,mert nekem az első napokban sem nagyon erős a vérzésem.

15/L

2010. aug. 22. 19:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, semmi bajod nem lesz. Pont jól csinálsz mindent.
2010. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!