Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pont ma jött meg (csütörtök)....

Pont ma jött meg (csütörtök). Hétvégén szombaton megyünk kirándulni, és lesz olyan hogy egy egész napos turára megyünk...Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mit csináljak mivel, erdőben nem nagyon tudom megoldani a cserét... Akkor már gyengébb lesz a vérzésem. Szerintetek elég ha egy éjszakai betétet teszek be és amit lesz lehetőségem kicserélem? Vagy van valakinek erre egy jó "módszere"? (Kérlek csak az válaszoljon aki normális és hasznos választ ir! Fontos lenne...)

2021. ápr. 29. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
En ugy oldanam meg hogy rakok betetet es tampont.
2021. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Én erdőben is minden további nélkül cseréltem betétet. Szerintem jobb, mint egész nap 1 darabot agyonhasználni.
2021. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Én vinnék kis zacskókat meg zsepit, és abba tenném a használtat az erdőben, aztán cipelném a táskámban. Csere előtt és után természetesen fertőtleníteném a kezem, de azt hiszem, a kézfertőtlenítő amúgy is mindenkinek alapfelszereléssé vált az utóbbi évben.
2021. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Sajnos ez ellen nem igazán tudsz mit tenni...

Én most így mentő ötletnek még arra tudnék gondolni, hogy tampon + éjszakai betét kombó, meg felveszel két bugyit. Nem próbáltam, nem tudom mennyire hasznos, mennyire lehet higiénikus, egészséges, de így elvben nem hangzik rosszul. Más kérdés nyilván a gyakorlat...

Üdv.

2021. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Válts kehelyre ilyenkor, az tovább bírja, ha megfelelő méretet választasz.
2021. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írják, old meg a cserèt. Neked is komfortosabb lesz, mintha egész nap egy lenne.
2021. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem ilyen esetben a megoldás az applikátoros tampon volt plusz zsebkendő és kisszatyor. A kezemet meg kézfertőtlenítő nedves kendővel töröltem át biztos, ami tuti. Nálam törlőkendő, szatyor, zsepi amúgyis mindig van erdőben. Aztán otthon szépen kidobom, amit gyűjtögettem.
2021. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Betét, tampon, nedves törlő. Amikor lesz pisiszünet (erdei túránál mindig van) akkor rendbe rakod magad.
2021. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Erdőben is simán lehet cserélni. Elmész pisilni, kicseréled, a használtat meg gondosan elcsomagolod és egy kukánál kidobod.


Vigyél kézfertőtlenítőt, és előtte használd.

2021. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tennék be egy betétet és egy tampont, amikor a letelik a tampon ideje, kivenném, onnantól a betét védene. A művelet előtt és után nedves törlőkendővel megtakarítanám magam, a tampont becsomagolva zacsiba tenném, és a következő kukába kidobnám.
2021. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!