Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Fiatal pár vagyunk, hova...

Fiatal pár vagyunk, hova érdemes kirándulni menni pár napos wellness hétköznapra?

Figyelt kérdés

Erdélyiek vagyunk de itt dolgozunk, szeretnénk elmenni három napra wellnessezni, de közben szeretnénk megismerni ezáltal jobban Magyarországot. Hová érdemes utazni? Inkább mozgalmasabb helyre mennénk mivel kis faluban élünk.

Mi ilyesmiket találtunk, mint Pécs, Bükk, Harkány, Makó, Héviz, Hajduszoboszlo.


2016. febr. 23. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az ország keleti feléről választanék úticélt, Erdélyből Pécsre nagyon hosszú az út szerintem.


Hajdúszoboszló tök jó, de amit én javaslok és viszonylag közel van hozzátok az Gyula és Eger, Lillafüred, Tokaj. Ezek pezsgő, pörgős helyek, szupi wellness hotelekkel, emellett sok látnivalóval.

2016. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most kirándulni akarsz vagy ülni a wellnessben?

Nem mindegy....

2016. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első, köszönöm a hasznos választ. Budapest mellett dolgozunk, így nem okoz gondot a távolság. ;)

Másadik, azért írtam ki a kérdést, mert nem üldögélni szeretnénk egész nap. Össze szeretnénk kombinálni a wellnesselést a kirándulással :)

2016. febr. 23. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyula, Debrecen, Hajdúszoboszló. Ezek a legjobb helyek, Erdélyhez közel..
2016. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyula, Nyíregyháza, Debrecen! :)
2016. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!