Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális,hogy a...

Mennyire normális,hogy a Levosert spirál mellett 8 napja menstruáció úgy hogy napi 6-8 tampont kell használni? Csökkenni fog ez a vérzés vagy ne is álmodjak ilyesmiről?

Figyelt kérdés
Április 1 én helyezte fel az orvos a spirált. Felhelyezés óta volt egyszer már egy ilyen vérzésem, és most megint ugyan úgy megvan. Megmondom őszintén már nagyon elegem van... 2 napja szedem az exacyl vérzés csillapító de egyelőre nem sok változást tapasztaltam. Kedden megyek orvoshoz.
2021. máj. 2. 05:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt valaha spirálom, annyit véreztem, hogy a mészárszék ahhoz képest semmi. Állandóan szédültem a vérveszteségtől és éjjel is többször ki kellett mennem. Az ágyam is merő egy vér volt. Utáltam. Levetettem.
2021. máj. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon nem. Pont, hogy csökkentenie kéne, mivel ez hormonos spirál. Menj vissza az orvoshoz. Nekem mirena volt. Több mint fél évig szenvedtem vele. Mindenfelé problémát okozott. Épp próbálok kigyógyulni belőle. Több hónap lesz előreláthatólag. :( Van akinek beválik, de van akit teljesen megzavar hormonálisan a spirál. Erős vérzés nem OK, az elején sem
2021. máj. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!