Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A rendszertelen menstruációt...

A rendszertelen menstruációt be lehet állítani valami tablettával?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló kizarva.

Voltam nőgyógyásznál, de csak gyógyszerrel akart tömni.

Nem akarok fogamzásgátlót szedni, mert a közeljövőben akarom gyermeket.

Magán orvost keresek, hátha azzal többre megyek.


2021. máj. 1. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Miért akarod tablettával kezelni? Ha fáj a térded azért mert rongyá kopott a porcod akkor a fájdalomcsillapitó nem fogja megoldani a problémádat.


Vérvételre érdemes lenne elmenned, ha volt már akkor keresni belgyógyászt vagy dietetikust akivel kiderülhet mi a probléma forrása. Lehet olyat eszel amit nem kellene és olyat nem eszel amit kellene.


Vagy szervi vagy táplálkozási problémád van.

2021. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vérvételre nem kell beutalo orvostól?

Mert a nőgyógyász nem adott pedig mondtam neki

2021. máj. 1. 12:17
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
az attól függ. ha magánhoz mész akkor nem kell beutaló, ha tb alapút választasz akkor a labor az beutalós. Ha a nőgyógyász nem ad akkor kérj a háziorvosodtól. vagy kérj nőgyógyásztól csak emlitsd meg neki, hogy neked ez fontos lenne. illetve, hogy a fogamzásgátlót írja fel magának.
2021. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves vagy? Mióta menstruálsz? És mióta rendszertelen? Illetve, mit nevezünk redszertelenségnek?
2021. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mondtam neki küldjön el vérvételre, de nem küldött.

Köszönöm.


22

6 éve, sose volt rendszeres.

Mielőtt megjönne rendesen egy hétig barnázás van, meg pár csepp vér, utána beindul nagyon 3 napig, utána megin egy hétig pár csepp.

Ez nekem nagyon rendszertelen

2021. máj. 1. 12:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológushoz menj, jobban jársz!
2021. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elmegyek, megpróbálom.
2021. máj. 1. 15:22
 8/9 anonim ***** válasza:
A háziorvosodtól kérhetsz endokrinológushoz beutalót. Nyilvánvaló progeszteron hiányod van a megelőző 1 hetes barnázás miatt, illetve még ki tudja mi.. A nőgyógyászod meg cseréld le.
2021. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Úgy lesz.

Köszönöm!!!

2021. máj. 1. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!