Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése után mi...

Fogamzásgátló szedése után mi és meddig normális?

Figyelt kérdés
9 évig szedtem fogamzásgálót (jangee 0.2mg)és mostmár rá szeretném hagyni a baba tervezés miatt. Nyilván most hogy a szervezetem "újraindul" pár dolog kellemetlenséget tud okozni azonban a nőgyógyászom annyit mondott hogy tűrni kell...A pattanásokra van valami gyógyszer ami segít ? Illetve az alhasam és a derekam is borzalmasan fáj és nem szeretnék folyamatosan fájdalomcsillapítón élni.

2021. máj. 2. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A tudatos bőrápolás csodákra képes.

Egy ismerősöm is borzalmas bőrű lett, miután letette a gyógyszert, de elmondása alapján fogamzásgátló előtt is szőrnyű bőre volt. Majd rohamosan beépítette a napi rutinjába a skincare junkie facebook csoport tippjeit, és elég hamar helyrejött az arca.

Egy másik ismerősöm pedig már gyógyszer szedés közben is nagyon ápolta a bőrét, vigyázott az összetevőkre, és miután abbahagyta se lett rosszabb a bőre.

2021. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30%
Meleg vízzel megmosod az arcod hogy a pólus a bőrön nyitottabb legyen, utána be kened gyulladáscsökkentő arckrémmel, várod amíg beszivodik, arcodat lemosod hideg vízzel. A smink nem jó, mert eltömíti, levegő kell az arcnak is. Citromfű teát igyál, olvass utána mi mindenre jó. Remélem tudtam segíteni 22/f
2021. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!