Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mi lehet ez, ez...

Lányok! Mi lehet ez, ez normális??

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Természetesen egyből kérek beutalót a nődokimhoz, csak addig is megnyugvásért jövök..

Székletgondjaim, puffadásom ciklikusan előfordul nálam egy ideje, megfigyeltem, hogy főleg menzesz előtt, vagy 2 ciklusom között.

Előző mensim random késett 1 hetet. Nagyon ritkán van ilyenem, de ezelőtt volt egy pecsételésem is ovuláció idején, eléggé barnáztam.

Erre most tegnap óta napi 1 laza székletem van, 11.napon vagyok. Elmentem ma wc-re és mikor töröltem - bocs nem tudom szebben írni - elég nagy nyúlós csík volt a papíron, enyhén barnás színnel. Eléggé megijedtem, mi lehet ez? Megint középidős folyás és pecsételés? Amúgy nem viszket/ég semmim.

Lehet valami hormonális probléma van a háttérben? Volt már nektek ilyen?



2021. máj. 3. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Laktózintolerancia pl. simán felboríthatja a hormonháztartást.


Amúgy, ha mondjuk az előző mensid késett egy hetet, attól lehet, hogy a másik petesejt kb. időre megérett. Hány nap a ciklusod? Sokkal több, mint 18 nap?

2021. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Laktózt kizárnám, mert abszolút nem eszem tejtermékeket (:

Pont erre gondoltam amúgy én is, amit írtál! Lehetséges? Mármint az, hogy ugyan késett a mensim 1 hetet, de az "eredeti" idejéhez - ami április 18. lett volna - mérten pont most vagyok középidőben, peteérés idején.

AMúgy ciklusaim átlagosan 25-28 naposak.

2021. máj. 3. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Középidőben nyúlos, tojásfehérjeszerű nyák van. Barnás lehet az ovulációs vérzéstől. Van akinek ilyen, van aki napokig barnázik. Olvass utána, akkor megnyugszol.
2021. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon valószínű, hogy ovu az igen. Picit megnyugodtam. (: a hasam még rosszalkodik és már barna nélkül, de továbbra is a tojásfehérjés folyás van.
2021. máj. 5. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!