Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek a rendszertelen...

Mit tehetek a rendszertelen menstruációm ellen? Sosem lehet tudni mikor jön meg és hogyha meg is jön annyira hogy átázok.Előjelei vannak görcsök mell fájás de így sem tudom az időpontot. Nyáron megyek gólya táborba és ciki lenne.

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

1. Nőgyógyász. Ő megvizsgál, kér egy vérképet vagy valami, és megállapítja, hogy van-e valami probléma, ha van akkor aszerint kezel, ha nincs és tényleg nagyon rendszertelen, talán ad fogamzásgátlót hogy rendszeres legyen.

2. Használj vastagabb betétet (és tampont is egyszerre, ha kell) és cserélj gyakrabban...

2021. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg a gólyatáborból kiindulva még fiatal vagy. Ilyenkor még nem valószínű hogy beáll, úgyhogy inkább legyél szerintem felkészült, hidd el, az osztálytársaid nagy része is átmegy ezeken.
2021. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tested nem ad jelzéseket? En pl volt, hogy 3 honapig minden reggel homeroztem. Ez is sokat segitett, de a mehnyaknyak vizsgalata joval tobbet (nalam az utolso tojasfeherje allagu nyak utan 13 nappal megjon a menstruaciom), valamint menstruacio elott 4 nappal megjelenik egy fajdalmas pattanas 1 részén az arcomnak. Figyeld nehany honapig es sokat fog segiteni :)
2021. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!