Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hívhatom az ügyeletet húgycsőg...

Hívhatom az ügyeletet húgycsőgyulladás miatt? Illetve távgyógyítással felírhat gyógyszert?

Figyelt kérdés

Sajnos nálam visszatérő probléma, pár évente kijön, így elég egyértelműen a tünetek. Csípő, szúró vizelés elsősorban.

Már reggel is éreztem, de most délutánra erősödtek a tüneteim, viszont a házi orvos holnap délután rendel, viszont azt a gyógyszert, amit fel szokott írni, reggelente kell bevennem, így leghamarabb holnapután reggel tudnám csak. Ez esetben hívhatom az ügyeletet? Illetve így távgyógyítással fel fognak írni nekem egyáltalán gyógyszert?



2021. máj. 3. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezzel a háziorvos foglalkozik.
2021. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is mindig ez volt.

Aztán 2 felesleges AB, mert urológián meg találtak tök mást. jobb lett volna ott kezdeni egy hét tömény algopyrinnel is

2021. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem, ez nem ügyeletre való probléma. Majd holnap a háziorvos intézi.
2021. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell ügyelet, igyál sokat, vegyél be egy fájdalom csillapítót, ha szükséges. Holnap bőven ráér az antibiotikum.
2021. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!