Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig nő a mell? Lehet...

Meddig nő a mell? Lehet valahogy befolyásolni a végleges méretét?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 13:41
 1/6 Hellmano ***** válasza:
92%
Persze, szilikonnal...
2021. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Laikus vagyok, de én úgy tudom,hogy a 30as éveikben éri el a végleges méretét a mell. Addigra fejlődnek ki teljesen a tejmirigyek. Ha a 30as évei előtt már volt terhessége, akkor a várandósság ideje alatt történt meg ez a fejlődés.
2021. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. 21 éves korra befejeződik a pubertásbeli hormonváltozások miatti növekedés. (Sokaknak előbb.) Ezután terhesség során nőhet.
2021. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet persze, hízással vagy fogyással. Elmúltam 30 híztam 10 kilót. Nőtt a mellem is. Aztán fogytam 5-öt és a melltartómon észrevettem.
2021. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Folyamatosan változik, nincs olyan, hogy teljesen "végleges" méret.

Ahogy előttem írták hízás-fogyás számít, de nekem pl a ciklusommal is változik, ciklus végén mindig megduzzadnak, ki akarnak "mászni" a melltartóból, ciklus elején meg tök löttyedtek. Terhességgel szintén változik, szoptatás után meg valakinek kisebbre megy vissza, mint az eredeti mérete volt.


Melltartó méretben kb 17 éves koromtól hordtam 85B melltartót, amit olyan 24-25 évesen leváltottam 80C-re. (De ha találok a fiók alján egy régi darabot rámjön, csak látszik, hogy nem tökéletes)

2021. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled kérdező?
2022. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!