Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy egy gyengébb...

Normális, hogy egy gyengébb nap után megint erős vérzés jön?

Figyelt kérdés
Körülbelül két-három évente változnak a ciklusaim. Most úgy állt be, hogy 1. nap elfogadható, 2. nap erős vérzés és gyengeség, 3. nap mérséklődik minden, egész jól vagyok és már örülök, de a 4. nap megint erős, ráadásul majdnem olyan rosszul vagyok, mint a 2. napon. 5-6 nap sem valami csodás. Másnak is van így?

2021. máj. 4. 14:08
 1/4 anonim válasza:
100%
Persze teljesen normális, nekem úgy van hogy 3 nap nagyon erős utána a 4.nap gyenge 5.nap normális 6,7 nap gyenge. Szerintem teljesen rendben van.
2021. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a 4. Napon erősödik a fájdalom. Ilyenkor szoktak nálam kijönni ezek a nagyobb darabok (angolul blood clots) és gondolom, hogy ezek a levált darabok kipréselődjenek a méhből elég erősen összehúzódik (vagy fordìtva)... De állatira fáj.

Szóval én általában az 5. napra könnyebbülök meg.

Az ehavi vérzésem killer volt.

Az első és második nap nagyon fájt,erős borzongás volt rajtam, és semmit nem akartam csinálni. A harmadik nap kevésbé fájt,de nagyobb volt a mennyisége. A negyedik nap le kellett feküdnöm délután, mert nagyon fájt. Utána hamar rendbe jöttem.

Általában az első két nap fájdalomcsillapítót használok, mert nem akarok fetrengeni két napig, anélkül, hogy semmit se csinálnék.

2021. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Megnyugodtam kicsit, főleg, hogy másnak is eltart 7 napig akár. Sok olyat olvasok, hogy csak 5 nap a normális, meg hogy van, aki 3-4 nap alatt túljut az egészen. Nekem a negyediken durvul el megint... :(


#2: Nálam egyébként dettó ugyanez, a mostani vérzésem konkrétan büntet, nekem is nagyon fájt az említett negyedik nap. Most vagyok a hatodikon, de kicsit még mindig vérezgetek (szoktam, de inkább barnás, most sajnos piros), és érzem én is, próbál lelökődni a maradék nyálkahártya. Kicsit fájdogal. Remélem, hogy még ez is normálisnak mondható...

2021. máj. 6. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális dolgok közé tartozik. Azért ha nagyon durva, és rendszeres, akkor doki ránézhetne, nehogy baj legyen.

Szerencsére nekem nincsenek ilyen gondjaim, 1.nap normál, 2.nap nagyon erős, 3.nap normál és erős között, 4re gyengébb, utána már csak enyhe vagy foltozó. De ismerősi körben van aki végig amíg van, teljesen a padlóra küldi.. :/

2021. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!