Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két havi vérzés közt még egy...

Két havi vérzés közt még egy gyengébb az normális? Symiciát szedek

Figyelt kérdés

mikor legutóbb megjött a menzeszem elkezdtem szedni a Symicia nevű fogamzásgátlót (ahogy a papírra le volt írva a vérzés első napján). rendesen beszedem ahogy kell, de a mensi után 2 hétre megint elkezdtem vérezni (nem úgy mint amikor megvan, kevesebb és kevésbé vérszínű a folyás. tesztet csináltam, negatív lett). azt olvastam hogy az alacsony hormontartalmú gyógyszereknél ez normális, hogy két havi között is van vérzés, meg gondolom megbolygatta a szervezetem a gyógyszer, de légyszi nyugtassatok meg hogy másnak is volt ilyen és ez normális..

abba kéne hagyjam a gyógyszer szedését míg van ez a köztes(?) vérzés vagy szedjem végig míg el nem fogy a levélről?

előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. okt. 13. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
normális a pecsételő vérzés előfordulása fogamzásgátló szedésekor.. kicsit megbolygatja a hormonokat... én is Symiciát szedek - migréned nem volt tőle?
2016. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
huhh köszönöm! és ezek a köztes pecsételő vérzések kb hány napig szoktak tartani? addig mint egy mensi? én alapból migrénes vagyok sajnos
2016. okt. 13. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első három hónapban normális a pecsételő vérzés (akár folyamatosan is), hiszen a szervezeted most szokik hozzá. De amúgy ez az én papíromba bele volt írva. Nálad nem írta?
2016. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálam nem pecsételő vérzés volt, hanem konkrétan rendes mennyiségű és színű menzeszem volt cirka 2 és fél hétig. Már meg voltam ijedve, de úgy voltam vele valahogy kibírom az első levél végéig, ha nem változik akkor doki. Szerencsére elmúlt és a második levéltől kezdve beállt minden rendesen :) Úgyhogy ha más komolyabb panaszos nincs akkor szerintem szedd végig és kitartás :)
2016. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!