Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Trauma miatt késhet a menstruá...

Trauma miatt késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Igazság szerint a PMS tünetek megvannak,de csak barnázok.Nemrég vesztettem el a szüzességem,de védekeztünk óvszerrel.Az utóbbi időben viszont rosszul alakulnak a dolgaim,kimenni sincs kedvem a lakásból.Elméletileg nem lehetek terhes,de bosszant ez az egész.
2010. aug. 23. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Majd a nőgyógyász megmondja.
2010. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

trauma stressz okozhatja, hogy késik. illetve azt mondják (és nálam is így volt) hogy az első együttlét után általában késni szokott.

nekem 13 napot !!! pedig mi is védekeztünk gumival és baleset sem volt közben.

a barnázást is a hormonok felborulása szokta okozni, ami ugye a stressztől van.

2010. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Neten keresgéltem és a terhesség,ill korai vetélés jelei közt találtam.Eddig nem aggódtam,de mostmár kezdek.Remélem a torna segit kicsit.Pedig ha belegondolok nem kellene terhes legzek...Falra mászom
2010. aug. 23. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Először is vegyél egy terhes tesztet.

Oké,első aktus volt,de ki tudja...

Ha negatív legalább megnyugszol.

A barnázást nem stressz okozza!!!!

Hormonprobléma,vagyis a ciklus második felében termelődő sárgatest termelése nem elégséges.

Nőgyógyász mindenképp ajánlott,ha eddig pontosan megjött a mensid.

2010. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

"A barnázást nem stressz okozza!!!! Hormonprobléma"

persze, a barnázás hormonzavarra utal(hat), de a hormonok felborulása viszont erősebb stressz miatt igenis lehet.

2010. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!