Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet felfázás?

Ez lehet felfázás?

Figyelt kérdés
Az utóbbi négy hónapban kezdődtek a tünetek, és mindig akkor, miután közvetlen elmúlik a menstruációm. Iszonyatosan felpuffad az alhasam, és alul fáj középen, de ez kisugárzik máshová is, illetve a derekam is tompán sajog. Maga a pisilés viszont nem fáj, nem is véres, csak folyton olyan érzésem van, mintha nem ürülne ki rendesen, feszít. Voltam tenyésztésen, kijött egy strepto és egy enterococcus, de azt mondták, ezekkel ne törődjek, 10^3 és 10^4 volt csíraszám. Próbáltam már mindent, ülőfürdő, tőzegáfonya, teák, medveszőlő, jobb is lesz kicsit, de a következő menstruációval mindig visszajön. Ez is furcsa nekem. Ultrahang alapján nincs gyulladásban egyik női szervem sem (és kifejezetten nincs is olyan fertőzéses vagy ilyesmi tünetem), de azért kaptam egy erős gyógyszert, biztos ami biztos, de nem használt. Tudnának írni olyanok, akiknek hasonló tünetei voltak? Hólyaghurut volt, vagy más? Illetve a kitenyészett bacikra mégis kéne valamit kapnom szerintetek? :( Vagy van valami alternatív gyógymód?

2021. máj. 9. 08:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!