Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka annak,hogy ha...

Mi az oka annak,hogy ha együtt vagyok a párommal, utána másnap elkezd viszketni a csiklóm,és annak a tájéka, valamint nem jó a közérzetem? De szinte, mindig csak ilyenkor fordul elő, máskor nincsen bajom.Együttlét során használunk segédeszközt is.

Figyelt kérdés
A segédeszközhöz, van kimondott fertőtlenítő szerem, mindig használom,és alaposan elmosom a játékszereket, ezzel tuti nincsen gond. Akkor mégis mi okozhatja ezt a viszketést? A párom nem panaszkodik,hogy neki bármi baja lenne.voltam vele nőgyógyásznál is januárban, írt fel rá valamilyen bogyót, de az nem segített.Tanácstalan vagyok, mit csináljak.( Óvszert nem használunk)

2021. máj. 9. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet felborul a flórád. Nekem is volt egy hosszabb időszak, amikor szex után folyásom volt erősen, néha kellemetlen szagú. Olyankor kúpot használtam (doki írta fel) és jobb lett. Érdemes kikezeltetni magad és a párod ebből, mert hosszabb távon gond lehet.
2021. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a fertőtlenítőszer irritálja.


Vagy a pasid állandón újrafertőz, attól, hogy neki nincs tünete, még fertőzhet. A nők gyakran érzékenyebbek ilyen szempontból.


Lehet kísérleteket folytatni:


a) segédeszköz pasi nélkül fertőtlenítőszer nélkül

b) segédeszköz pasi nélkül fertőtlenítőszerrel

c) pasi segédeszköz nélkül

2021. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bőr és nemibeteg gondozó, kenetvétel, mind a kettőtöknek!
2021. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!