Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztaltatok menstruációs...

Tapasztaltatok menstruációs zavart vakcina után? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
Kb. mostanában kéne megjönnie a menzeszemnek, ennek ellenére a pms tüneteimet sem érzem. Terhesség tüneteket sem érzek, meg hát eleve szinte semmi esély nincs arra, hogy amiatt késne. 2 hete oltottak be Sinopharmmal. Lehetséges, hogy ez a vakcina miatt van? Nektek felborult a ciklusotok oltás után?

2021. máj. 11. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Sokan írták, hogy befolyásolta a ciklusukat, igen. Hogy valós mellékhatás e azt nem tudom, de szerintem ne aggódj.
2021. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Én igen, 2 nappal kitolta a ciklusomat maga a vérzés pedig 1 hét helyett lecsökkent 4 napra. Remélem így marad. Nekem már 3 hónapja így van
2021. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
én az astrazenecáról hallottam hogy belerondít a ciklusba
2021. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
sputnyikot kaptam , eleve az oltás nagyon megviselt 2 napig tartó 39 feletti láz, plusz fejfájás , hányás stb...másfél levél mindenféle gyógyszert beletömtem magamba 3 nap alatt, szóval már eleve ezek a dolgok belekavarhattak a ciklusomba. Nekem 3 napja késik , igaz 3 napja pecsételgetek. Ma is csak kb egy 2-3 csepp vér volt, és semmilyen görcs alhasi érzetek nem jelentkezett most, pedig szokott ilyenkor lenni. Hát nem örülök, mert így is 2 éve nem jön össze a baba. Most így azt sem tudom megjön e vagy mi van....Nekem amúgy tökre pontosan 28 naponta szokott megjönni. Hát nem tudom...nekem bekavart az tuti, és terhes sem vagyok, mert full hómező a teszt mint mindig...
2021. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4 nappal elobb jott meg es 9 napig tartott a szokasos 4 nap helyett. Erosebb verzes, alhasi fajdalom vegig volt pedig nem szokott lenni.

Sinopharm 1. adag utan

2021. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es azóta mi történt? Megjött normálisan? Köszi
2021. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen késett pár napot, aztán tulajdonképpen ismét görcsmentesen megjött (3. hónapja hogy nem nagyon görcsölök) Normális volt, olyan volt kb mint amilyen szokott is lenni, csak késett.
2021. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem megzavarta. Időben jött meg, viszont 12 napig tartott, amiből 2-3 nap brutal volt, a többi pedig gyenge. Ez az elsőnél volt.


Most hétfőn kaptam meg a másodikat, elvileg vasárnap kene meg jönnie uh kivancsi vagyok.

2021. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!