Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet mensi előjele ?

Lehet mensi előjele ?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egyik nap éreztem h kifolyik belőlem valami, megneztem és láttam h vmi átlátszó folyadék van a bugyiban. Ez csak egyszer fordult elő kB. 1,5 hete, de mostanság sárgás-fehéres színű trutyit szoktam a bugyiban találni, viszont nagyon kis mennyiségben, ezért sztem felesleges betétet használnom. Mit gondoltok, használjak mégis betétet? Ez az egész lehet mensi előjele?
2021. máj. 11. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet előjele, természetesen. De hogy ebből mikor lesz rendes menstruáció, az jó kérdés.

Használj kis tisztasági betétet nyugodtan, mégis csak tisztábbnak érzi magát az ember tőle, nem érzed nyirkosnak napközben a bugyidat.

Esetleg tarts most már a táskába egy kis nesszeszert, amibe pár darab rendes betét vagy tampon van, meg egy tiszta bugyi, hisz bármikor kellhet és ne érjen nagyon váratlanul, amikor először megjön, mint engem annó egy táborba teljesen felkészületlenül ért utol.

2021. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, össze is pakolok egy kisebb neszeszert. Ez nagy segítség!
2021. máj. 29. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!