Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kell érezni a mellben a...

Mit kell érezni a mellben a vizsgálatakor?

Figyelt kérdés

Fiatal, kismellű nő vagyok.


Tudom, hogy már fiatalon is fontos elkezdeni saját magunknak vizsgálatot tartani, van-e csomó a mellünkben. De én megmondom őszintén, nem tudnám felismerni. Így is érzek benne több mindent, de mindkettőben ugyanúgy. Szóval gondolom mirigyek, zsírpárnák, ilyesmik lehetnek (?). Azért emeltem ki, hogy kicsi a mellem, mert talán ennél a méretnél ezek a dolgok jobban "koncentrálódnak", azaz az egész mellem 80%-ban érzek valamit.


Nem vagyok ostoba, sajnálom, hogy ha hülyén hangzik az egész. De honnan kéne tudnom, mit tapintok éppen ki?


Más is van így ezzel?

Természetes, hogy érzek dudorokat, vagy ki tudja miket a mellemben?



2021. máj. 12. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azok a mirigyek. Azt érzed. Illetve lehetsz erősebben mirigyes, vagyis ciklikusan erősebben elojon. Fájhat is, olyankor az egész érzékeny, ez is hormon ciklus. Normális.

Ha van ciszta vagy más az állítólag keményebb, egyértelmű, éles határral, nem mozog, ellenben a mirigyet tudod mozgatni.


Fiatalokat ultrahanggal néznek ha valami gyanús. De kicsiben előbb meg lehet találni ha van is valami.

Idővel meg tudod különbözetni majd mi a normális mirigy mi az ami idegen és nem odavaló.

Szoptatáskor volt tele csomóval, az ijesztő is lehet akár de azt ki lehetett masszírozni meg elmúlt pár nap alatt.

2021. máj. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)
2021. máj. 13. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!