Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzés vizsgálata...

Hüvelyi fertőzés vizsgálata menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Közel 1 éve párkapcsolatban élek egy tőlem 9 hónappal idősebb fiúval, mindketten 16 évesek vagyunk. Néhány hónappal ezelőtt le is feküdtünk, óvszert használunk, szüleink természetesen tudnak a dologról. Édesanyám el is mondta, amint úgy érzem, szívesen elvisz nőgyógyászhoz gyógyszert íratni, mégiscsak biztosabb. Szóltam róla neki úgy 1,5 hónapja, azóta még nem voltunk.

1: Van korhatár, ami alatt csak szülővel írathatok fel fogamzásgátlót? Vagy egyedül is mehetek? (októberben fogom tölteni a 16-ot)


Ezenfelül, ami igazán nagy dilemma most, hogy tegnapelőtt értünk haza párommal egy 3 napos (H-K-Sz) mini-nyaralásból, aminek jelentős részét strandon töltöttük. Majd tegnap a délutáni órákban arra lettem figyelmes, hogy a hüvelybemenetem kellemetlenül viszket, és enyhén ég, ami azóta sem múlt el. De viszont a napokban meg kell hogy jöjjön a menzeszem (egész pontosan holnap. 11 alig múltam, amikor legelőször megjött, és nagyon gyorsan kialakult egy rendszer, nem szokott késni sem hamarabb megjönni).

2: Menstruáció alatt kivizsgálnak fertőzés/gomba gyanúval?


Válaszokat, segítséget nagyon szépen köszönöm! Anyukám tudni fog róla, de dolgozik, munkahelyén nem zaklatnám ilyenekkel. Negatív megjegyzéseket a korommal, szexuális életemmel kapcsolatban köszönöm, mellőzzük, igyekszünk a párommal felelősségteljesek lenni.


2019. aug. 30. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat ha mar úgy is mennél a fogamzásgátló miatt akkor mindegy hogy most mész el vagy nem. Ha valamit elkaptál akkor azzal is számolnod kell hogy lehet befolyásolja a fertőzés a ciklusod. Meg azzal is számolnod kell hogy lehet nem ad rögtön időpontot. Max ha közben megjön akkor lemondjátok es kertek masikat.
2019. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menzesz alatt hüvelyi fertőzés nem tud vizsgálni. Ha holnap meg kell jönnie, akkor menj el ma a patikába és vegyél egy 1 adagos canesten kúpot, azt használd el ma este. Ha menzesz után is panaszod van, akkor orvos.
2019. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menzesz alatt hüvelyi fertőzést nem tud vizsgálni. Ha holnap meg kell jönnie, akkor menj el ma a patikába és vegyél egy 1 adagos canesten kúpot, azt használd el ma este. Ha menzesz után is panaszod van, akkor orvos.
2019. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat 😊
2019. aug. 30. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!