Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapban lehet 2 szer...

Egy hónapban lehet 2 szer ovulalni? Orgazmus után ovu szerű nyák normális vagy az ovu megint?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban mintha már másodszorra lenne peteeresem. Közvetlen 7 napos menzi után pár nappal max 1 héttel volt ez a nyákos időszak és a szokásos pms tünetek.. Utána pár napig elmúlt száraz voltam de most megint napok óta bő valadek jön és most orgazmus után pedig megint olyan nyák mint ovukor vagy ez csak az orgazmus miatt van? Mivel menzesz előtt vagyok 1 héttel betudhatnam pms nek az egészet de kB majdnem most egész hónapban?és úgy kívánom szexet mint ovukor. Lehetséges többszöri ovuláció 1 hónap alatt? Kivalthatja esetleg valami hormonális dolog ezt?

2021. máj. 13. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ovulációs teszt a boltban, próbáld ki, pontosabban megmutstja, mint amit mi itt mondani tudunk.
2021. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orgazmus okozhat peteérést.
2021. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2021. máj. 13. 09:07
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

[link]


Ez jol leirja

Szoval nem lehetseges

2021. máj. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végig olvastam köszönöm! Tehát nem létezik ilyen. Csak azt nem értem hogy már elmúlt az ovum elvileg 1 hét múlva menzi,hogy kitől vágyok ennyire az orgazmusra 🤔
2021. máj. 13. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:

De, létezik ilyen. Ezért lehet az, hogy egyes nők pl menzesz alatt esnek teherbe.

Elég egy orgazmus, ami rendkívüli peteérést okoz és kész is a baj.

2021. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki akkor esik teherbe nem azt jelenti hogy ketszer ovulal hanem hogy akkor van peteerese. Egy orgazmus meg eloidezi a megrepedest nem pedig odavarazsol egyet a semmiből. A ciklusnak vannak szakaszai, az nem ugral ossze vissza.
2021. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!