Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális, hogy kb....

Mennyire normális, hogy kb. minden hónapban késik, majd nagynehezen megjön és max 4 napig tart?

Figyelt kérdés

Ez nagyjából 8 hónapja van így, mióta nemi életet élek. (Védekezünk, természetesen. Gumi óvszert használunk.)

A nemi élet tényleg képes ennyire felborítani a dolgot? Vagy esetleg más a probléma?


Nem "Menj nőgyógyászhoz" válaszokra várok. Vélemények, tapasztalatok érdekelnek.

Köszönöm.


17/L



2020. aug. 19. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel még 17 éves vagy azt mondanám, hogy belefér, de lehet tényleg érdemes megnézetni magad. Én is ilyen problémával voltam dokinál, hogy alig volt vérzésem ritkán és kevés, de egyszer viszont olyan erős vérzésem volt, hogy rosszul lettem tőle és be kellett mennem a sürgősségi szakrendelésre mert nem is múlt el. Akkor a doki azt mondta nekem, hogy a gyenge normális, de nekem kiderült hogy pajzsmirigy gondom van és a nemi hormonjaim sincsenek rendben...
2020. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden hónapban "késik", akkor egész egyszerűen az is lehet, hogy megváltozott a ciklusod, és mindig pontos, csak ritkábban jön meg. 21-35 nap között normális (az első nap a vérzés kezdete, az utolsó a következőt megelőző nap), illetve a 4 nap is rendben van.
2020. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mihez képest késik? Régen 28 napos volt a ciklusod, 8 hónapja meg mindig egyre hosszabb? Vagy 28 napos volt és 8 hónapja mindig 32? Mert utóbbi nem késés, csak megváltozott a ciklusod hossza. Nekem is volt kb fél évig ilyen, rákszűrésen megkérdeztem, azt mondta az orvos, hogy teljesen normális az ilyen. Aztán egyik hónapról a másikra visszaállt. Úgy rémlik, mikor elkezdtem nemi életet élni, nekem is kicsit megváltozott. A 4 nap pedig teljesen rendben van, nekem vagy 10 éve 4 napos, néha 3, több orvost kérdeztem, mind azt mondta, hogy normális.
2020. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!