Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek valamit rosszul...

Szerintetek valamit rosszul csinálok, vagy csak beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés

Nem rég tértem át a betétről a tamponra, de mindig mikor felrakom úgy érzem nincs jó helyen mert mikor leülök érzem hogy bennem van, nem tudom beljebb-feljebb rakni mert már teljesen felrakom az ujjam tövéig ha akarnám se tudnám már feljebb rakni.

Lehet hogy csak beképzelem és már nem is érzem csak azt hogy felraktam?

Szerintetek?


2010. aug. 23. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek én is így voltam vele.Hozzá kell szokni,és egy kis idő után már nem fogod érezni:)Én az utána következő menszeszemnél már csak az első 1-2 napon éreztem,utána pedig már egyáltalán nem.
2010. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Miért álltál át?nem volt jó?én betétes vok.nem tudnám elképzelni h én bármikor is hosszabb ideig tampont használjak amugy is káros a menzeszed bent van a hűvelyedben ami sok gondot okozhat majd később szerintem jobb ha látod ami kijön mintha azon rágodnál egész menzesz alatt h mikor van tele vagy átázol-e...
2010. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van én is igy vagyok vele hogy a betéttel legalább tudom mikor kell cserélni míg a tamponnal csak vacillálok hogy kivegyem ne vegyem...
2010. aug. 26. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!