Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a mellemen? Mikor...

Mi ez a mellemen? Mikor megjelent, lassan két éve, akkor egészen kicsi volt. Nincs semmi kivezető nyílása, ezért nem is nyomkodom. Nem szemölcs, hasonló a felülete, mint magának a mellbimbónak. Kihez kell ezzel fordulnom? Járt e már valaki ugyanígy?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 23. 20:33
 1/6 anonim válasza:
50%

bőrgyógyász... Bár elég kemény vagy hogy felteszed a melled a netre! :D

19/f

2010. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nögyogyászati rákszürésen az emlöket is át szokta vizsgálni némely lelkiismeretes orvos.

El kellene menned a nögyógyászodhoz és megmutatni neki, ö majd intézi a beutalókat, mivel beutaló amúgy is kell.

2010. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp orvosnak mutasd meg. Elég közel van a bimbóhoz. Nehogy baj legyen később esetleg szoptatásnál.
2010. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Voltál már orvosnál? Mit mondtak, mi ez a dudor?

Egyébként én nőgyógyászhoz vagy bőrgyógyászhoz mennék vele. Azért máskor ne várj ilyen sokáig, ha bármilyen elváltozást tapasztalsz magadon!

2010. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van hasonlo, de picike, nem ennyire "nagy"..de nem is viszket se nem faj..

..eddig eszembe se jutott h foglalkozzak vele.. en se tudom mi lehet.

2010. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem egészen hasonlóm van(már amennyire a tiedet látom), csak a térdhajlatomban, a bőrgyógyász azt mondta rá, h faggyúcsomó (ami a zsírcsomónál jóval kisebb és keményebb), ártalmatlan, eltávolítás csak esztétikai okokból javasolt. De a legjobb válasz: mutasd meg egy orvosnak.
2010. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!