Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma voltam a nődokinál de...

Ma voltam a nődokinál de húvely gyuladáson kívűl semmit nem talált, de szinte majdnem minden szex közbe vérzek, volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
és az az érdekes hogy csak akkor vérzek ha én vagyok felűl,volt valakinek hasonló?köszönöm a válaszokat
2011. nov. 17. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl nagy a párod mérete (neked legalább is) ebben a pózban és hámsérülés történik, azért vérzel. De amúgy a dokit is megkérdezhetted volna, ha már ott voltál. Próbáljatok más pózt vagy kicsit óvatosabban, hogy ne menjen be teljesen.
2011. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak annyira ideges voltam mert ez volt az első vizsgálatom hogy ezt el is felejtettem mondani neki de ha ebből nincs nagy gond és ezzen kívűl nem talált semmit akkor megnyugodtam egy kicsit mert már mindenre gondoltam csak erre nem :)
2011. nov. 17. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha semmi mást nem látott ami miatt vérezhetnél, akkor szerintem csak az miatt lehet, amit írtam. Szóval nyugi.
2011. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!