Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Halvány barnás csík/folt a...

Halvány barnás csík/folt a bugyi hátuljában. Lehet régi menzesz folt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon megijedtem, mert ahogy tegnap este mentem zuhanyozni, láttam a bugyin hátul a csipkéjén egy szabályos halvány, barnás foltot és előtte nap este vettem csak fel. Akkor nem vettem szemügyre a bugyit, csak levettem a szárítóról és belebújtam..

Annyira hátul van ez, hogy se nem a hüvelynél, se nem a fenéknél, hanem a fenékcsontomnál kb. Semmi nem ér oda.

Hófehér melegítőben voltam egész nap, az semmilyen. Teljesen beparáztam, hogy éjjel történhetett-e valami, de édesanyám szerint ez csak ki nem jött menstruációs folt, lehet nem szedte ki alaposan a gép.


Veletek volt már ilyen lányok, hogy a "nyoma" nem egészen jött ki fehérneműből? És ilyen barnás marad tőle?



2021. máj. 17. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos előfordul, igen.
2021. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos makacs jószág, simán ottmarad :/
2021. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon sokszor előfordult már, hogy kifolyt és nem jött ki rendesen a folt a bugyiból.
2021. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Huu megnyugtattatok, akkor remélem nálam is ez lehetett.

Mert a folt tipikusan menzesz foltnak tűnt, csak halvány, barnás színnel, de jól körülhatárolt. Lehet a csipke anyagból eleve nehezen jön ki ilyesmi..

2021. máj. 17. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a vér mindenből nehezen jön ki. Ezért ha ilyen baleset történik, érdemes hideg vízben kézzel kimosni, mielőtt betennéd a mosógépbe.
2021. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Aha értem.

Hát akkor ezt már befogom ilyen menzesz bugyinak :D Legalább nem baj ha megint olyan lenne.

2021. máj. 17. 12:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán el is adhatod :) Nekem is vannak vásárlóim, akik 5-10ezret fizetnek egy ilyen bugyiért. Érdekes világban élünk
2022. jan. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!