Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vörös csomós folt a mellen?

Vörös csomós folt a mellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2-3 napja kijött a mellemen egy pattanás szerű dudor. Próbáltam megnyomni (mivel én is abban a hitben voltam hogy pattanás) de egyátalán semmi sem jött ki, csak egy kis vér. Rá 1 napra vörös lett a környéke és olyan mintha egy kis csomó lenne alatta. Mi lehet ez? Volt már veletek ilyen? Mellékelek képet is, igaz nem nagyon látszik de remélem segít.. Kép: [link]

2021. máj. 18. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csípésnek tűnik. Ha nem múlik el egy héten belül, érdemes orvosnak megmutatni, mivel akár daganatot is jelezhet egy elváltozás. De szerintem csak csípés.
2021. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.. ha nem múlna el nőgyógyásznak mutassam meg, vagy elég lesz egy sima háziorvos is? Oh, és azt elfelejtettem leírni hogy nincs semmi féle irritáció. Nem viszket , szúr vagy bármi ilyesmi. Csak tapintásnál ha kicsit erősebben nyomom akkor enyhén fáj.
2021. máj. 18. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász.

1 hétnél többet semmiképp ne várj,ha nem csípés akkor életmentő az IDŐ hidd el.

2021. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Én azonnal bejelentkeznek a helyedben nogyogyaszhoz. Menj maganba mert gyorsabb!
2021. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen szerintem is igaza van a 4-esnek inkább ne várj vele.

Jobb félni mint megijedni

2021. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akit esetleg érdekelne a kimenetele, 1 hét alatt eltünt teljesen. Napról napra fakult hála istennek. Azt hiszem hogy azért lett ennyire piros mert megnyomtam. Furunkulusra gyanakodtam, de végül nem fakadt ki egyátalán csak visszahúzódott.
2021. jún. 4. 23:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Hála az égnek hogy ennyi lett csak belőle! Jobb félni mint megijedni!

Köszi a tájékoztatást, minden jót!

2021. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól van örülök vigyazz magadra szep napot
2021. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!