Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez aranyér vagy más?

Ez aranyér vagy más?

Figyelt kérdés

Tegnap óta mióta a mosdóba járok mindig hihetetlenül sok vér marad a vc csészében. A színe világos színű és mostmár nem csak nagydolog után van hanem folyamatosan. Nekem rendkívül sok vérnek tűnik, nem csak egy papír törlés után hanem kisdolog után is marad és gyanítom hogy nem egészséges 5 óránként ilyen sok vért veszteni


L



2021. máj. 20. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt már aranyerem, de leginkább csak a papír volt véres. Pisiléskor pedig semmi.

Félve kérdezem meg, nem menstruálsz?

2021. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mostanában kéne megjönnie de mondjuk úgy hogy nem ott vérzek ahol kéne
2021. máj. 20. 21:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Az aranyeres vérzés nem halvány, hanem élénkpiros. Ha teljesen biztos vagy benne, hogy onnan jön, akkor reggel doki!

Bár olyat nem hallottam még, hogy onnan halvány vér jöjjön. Ha bélből ered, élénkpiros, ha gyomorból, akkor fekete alvadt vér.

2021. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mindenkeppen menj orvoshoz, ez nem aranyer
2021. máj. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább belrepedes, gyulladás lehet
2021. máj. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el az orvoshoz
2021. máj. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Mit mondott?
2021. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még nem jutottam el oda túl sok a feladatom de ákrmi is történik arról szólni fogok. Nyárom tervezek időpontot kérni
2021. máj. 27. 20:03
 9/10 anonim válasza:
Ez trollkodás? Ha 5 óránként ez van, ahogy a kérdésben írod, nem kéne halogatni. Már most is késő kb.
2021. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem trollkodás. Már megszűnt.
2021. jún. 21. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!