Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyér lehet? Vérzik, de...

Aranyér lehet? Vérzik, de nem fáj

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.

Március közepén vettem észre hogy van egy kicsi csomó a végbélnyilásnál, illetve székeléskor élénk piros volt a wc papír..

Akkor használtam reparon kenocsot. Akkor volt egy labmutetem, szóval egy kis ideig kimaradt a reparon kenőcs használata.

Aztán amikor már úgy voltam, kaptam gyógyszertárban reparon kúpot kenocsot illetve detralex tablettát. Akkor így a kezelés alatt nem vérzett, igaz ez a vérzés is csak akkor mondható el ha kemény a szeklet. A kezelés után a csomó ott van ugyanúgy, amikor kemény a szeklet akkor vérzik egy kicsit fáj. Napközben fajdalom nem mondható el ,illetve nem is érzem hogy lenne ott valami. Most külsőleg használok tolgyfakéregkremet.

A vírus miatt nehéz orvoshoz eljutni főleg hogy ahol én lakok csak egy van és nagyon nehéz hozzá időpontot kapni... Így lehet élni hogy ilyen aranyerem van mert nem kellemetlen nem érzem.

Ugye ezt nem műtenek, azt olvastam azt mutik ami már nagyon fájdalmas.


Segitsetek

Nem akarok megint műtétet 19 vagyok most volt egy komolyabb terdmutetem....


Tippek Akiknek hasonló volt



2021. máj. 7. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nézesd meg orvossal. Nem minden esetben műtik, főleg, hogy azt írtad, hogy nem fájdalmas, nem érzed. Apumnak is van, neki kúpot adtak, az használt neki, enyhítette a tüneteket.
2021. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyan ilyen tüneteim voltak vagy 4 évvel ezelőtt, nekem sem fájt, nem is műtöttek, Proktis M kúpot ajánlottak és reparon kenőcsöt, az segített megszüntetni a tüneteket, a vérzést és a fájdalmat. Azt mondta a doki, hogy meleg hónapokban nem műtenek, mert nagyban lassítaná a gyógyulási folyamatot a meleg és izzadásra hajlamos elhelyezkedés..
2021. jún. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!