Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az a problémám, hogy eddig...

Az a problémám, hogy eddig borotvát használtam, de csak egyre erősödnek a szőrök, és ez így borzalom. Szeretném kipróbálni a gyantát, vagy az epilátort, csak nemtudom melyik a jobb. Mi a véleményetek? Ja és hol lehet epilátort venni? Dm?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

epilátort bárhol lehet venni(tesco,auchan,dm stb.)

ahol nagyon erős a szőr oda az epilátort javaslom.fájdalmas,de kilehet bírni!!!!

én az alsó lábszáramat epilálom,a combomat gyantázom.azért gyantázoma combom mert ott gyenge a szőr és gyantával kicsit se fáj,epilátorral meg fájna.

a napokban gyantáztam le a hónaljam és iszonyatosan ronda,mert nem csak a szőrt,de a bőrömet is szedte.most genyes meg már varasodik és 2 napig nagyon fájt.ezért írtam hogy ahol erős a szőr ott inkább epilátort javaslok.


ne haragudj hogy hosszú voltam csak tanácsot akartam adni hogy ne ess abba a hibába mint én,mert tényleg nagyon undorító a hónaljam!!!

sok sikert!!



24 éves anyuka

2010. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem most először menj el gyantáztatni kozmetikushoz, mert sokévi borotválás után eléggé fájdalmas lenne mindjárt epilátorral kezdeni, hiszen az szálanként tépkedi a szőrt. Hónaljt, lábszárat, bikinivonalat szedesd le egyszer kozmetikussal, aztán szerintem akkor utána vehetsz otthonra is vagy egy gyantázó készüléket, vagy egy epilátort. Ezeket minden nagyobb áruházban (nagytesco, interspar, auchan stb.) lehet kapni, vagy elektronikai szaküzletekben mint a media markt. Hideg gyantacsíkért, vagy gyantapatronért meg elég a dm-be leszaladni, ha ahhoz van kedved. Én ugyanabban a cipőben jártam, mint te, de a hónaljamat azóta is borotválom, csak lábszáron és bikinivonalon voltam képes áttérni epilálásra. Mindenképp vegyél valami jó minőségű bőrnyugtató krémet, vagy babaolajat is, mert az első ilyen szőrtelenítés meg fogja viselni a bőrödet.

2010. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na akkor most mindketten más tanácsot adtatok :) :S

Én elég jól bírom egyébként a fájdalmat, mindenki szokta mondani, ugyhogy remélem nem lesz baj. Amugy nem úgy van, hogy a gyanta károsíthatja a bőrt, de az epilátor nem?

Am köszi a válaszokat!

2010. aug. 24. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!