Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a jobb nőgyógyász a...

Melyik a jobb nőgyógyász a férfi vagy nő?

Figyelt kérdés
jövőhéten megyek az első nőgyógyászati vizsgálatra és kicst parázok ami szerintem teljesen normális,és vélményeket kérek a fent említett kérdésemre esteleg tapasztalokat.Anyu szerint a férfi doki sokal jobb.
2011. nov. 6. 15:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%

Nem a nemén múlik. Férfiak között is vannak jók és rosszak, nők között szintén.

Én eddig 3 dokinál voltam, két férfinél és egy nőnél. A nő és az egyik férfi jó volt, kedves, türelmes, óvatos, a másik férfi sem volt vészes, de kicsit durván vizsgált.

2011. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
Igaza van az első válaszolónak! Nem az orvos nemén múlik. Mindkét nemnél van rendes és bunkó is. Az a lényeg, hogy kedves legyen, türelmes, profi a szakmájában és bármit meg lehessen vele beszélni!
2011. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem az számít hogy nő vagy férfi,de nem is ez volt a kérdésem
2011. nov. 6. 17:30
 4/29 anonim ***** válasza:
70%
Hanem mi? Megmondtuk, hogy nem a nemén múlik. Mégis honnan tudjuk, hogy nálatok melyik a jobb?
2011. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Én szívesebben megyek férfihez, de ezt mindenkinek magának kell eldönteni. Nem ezen múlik, hogy jó vagy kevésbé jó-e a doki. Nekem sokkal furább egy nőnél vetkőzni. Ésaz eddigi tapasztalataim szerint a ffiak óvatosabbak. Illetve azok a ffi dokik, akikkel találkoztam, óvatosabbak voltak, mint azok a nők, akikhez szerencsém volt. A mostani dokim ffi, és egy kincs, szinte nem is érzem, ha vizsgál, amellett szakmailag és emberileg is nagyon rendben van.
2011. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

én is mindig azt hallom hogy a férfiak jobbak hiába érzi magát szintemindenki sokkal kínosabbnak meg kiszolgáltatotnak magát

próbálom magamat nyugtatni hogy neki ez napi rutin és még előttem nagyon sok nőt vizsgált már meg és még előtte beszélgetni is fogunk egy kicsit hogy mit is fog csinálni meg ha anyu ezt az orvost ajánlja meg ő is ehhez szokott járni az is megnyugtató :) szóval próbálok felkészűlni lelkiegbe meg mindenki azt modja meg olvasgattam is hogy ez 2-3 perces vizsgálat hamar túl leszek rajta

2011. nov. 6. 21:33
 7/29 anonim ***** válasza:
20%

20:40


Az uszodában is a férfi öltözőben vetkőzöl?..?..

2011. nov. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%

Keres egy női dokit, aki egyébbként is fogékonyabb kell hogy legyen a női problémák iránt, hiszen "kollegina", a férfi doki meg csak tanulta könyvből amit tanult és próbálja alkalmazni.

Nézz körül, a női nőgyógyászok is női nőorvoshoz mennek!!

Pedig ők biztosan tudnak valamit.....

2011. nov. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%

"Addig jó, amig a nők elhiszik, hogy csak egy "munkadarabok"

a vizsgálat alatt..."


ezt egy férfi nőgyógyász mondta.....

2011. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
18%

szerintem is női dokit válassz, pláne először, jóval könnyebb elötte vetkőzni, terpeszteni, mint egy idegen férfi elött.


Már vannak egyre többen, érdemes körülnézned...

2011. nov. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!