Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit használsz, amikor menstruá...

Mit használsz, amikor menstruálsz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 11:47
A kérdező szavazást indított:
Egészségügyi betétet használok.
Mosható betétet használok.
Tisztasági betétet használok.
Menstruációs bugyit használok.
Kelyhet használok.
Tampont használok.
Applikátoros tampont használok.
Mást használok. (Írd le, hogy mit!)
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Éjszakára kelyhet, nappal eü betét.


Másik méretű kehely kellene nappalra de még nem sikerült vennem. Tampont szülés óta valamiért nem szeretem, régen azt használtam

2021. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
tampon+ tisztasági
2021. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Néha egügyi betét, néha tampon... Mikor mihez van kedvem, mennyire görcsölök, megy-e a hasam, stb.
2021. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Tisztasági betétet használok, mivel a fogamzásgátló miatt nagyon kevés a vérzés. Értelmetlen lenne ennyiért összemaszatolni az eü betétet/tampont.

Jöhetnek a lepontozások.

2021. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért pontozna le bárki is, 4.? Szerintem senki nem fog lepontozni, részemről már ment is a zöld minden válaszra (a tiédre is természetesen).
2021. máj. 22. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Köszönöm szépen kérdező. Sajnos jártam már úgy itt, hogy emiatt lehúzták a %-omat keményen, mert a megvonásos vérzésemre bőven elég a tisztasági betét.
2021. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most is 100%-on van a válaszod.
2021. máj. 22. 23:00
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem mindig is nagyon gyenge volt a vérzésem, amióta csak megvan, pedig semmilyen gyógyszert nem szedek. Így hát én is tisztasági betétet használok.

17/L

2021. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kislány korom óta csak betétet használok. nem is akarok mást a jövöbe se. biztonságos mindig látom mikor kell magam tisztaba tennem. mondjuk lehetne kényelmesebb de ez van.
febr. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!