Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy alulműködés van...

Ferenc7385859 kérdése:

Pajzsmirigy alulműködés van bármilyen veszélye?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Fiatal korban kezdődő pajzsmirigy alulműködésnek lehet valami veszélyes velejárója? Ezzel el lehet élni, sokáig? Mit lehet róla tudni? Ettől rövidülhet az élettartam?


2021. máj. 22. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is volt (18L), de egy év alatt elmúlt egy gyógyszertől, amit 2 hónapig szedtem. Ilyenkor gyakoriak a hormonváltozások.
2021. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pocsek közérzeten, hízáson és inzulinrezisztencián - majd 2. típusú diabéteszen, aluszekonyságon, alacsony libidón, extrém száraz bőrön és szemen kívül még esetleg a memóriazavarok lehetnek kicsit zavaróak, egyébként remekül eléldegélhetsz vele 200 evig is (csak így ugye minek)

Üdv a klubban:P

Legalább nem nő vagy, így valószínűleg nem kell a teherbeesési problémákkal vacakolni, és azon sem kell izgulni, hogy ne vetélj el, valamint a gyerek agyfejlődése is rendben menjen (a magzatnak a 12. vagy 14. hetig nincs saját pajzsmirigye, így anyuét használja - ha van elég. Ha nincs, akkor sajnos ertelmi fogyatékos lesz, ha peche van es nem vetél el).


Összességében nem fajdalmas vagy életveszélyes a helyzet a pm alulműködéssel, de nem is annyira szívderítő, hogy csak úgy legyintsen rá az ember.

2021. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!