Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig kell fekudni huvelykuppal?

Meddig kell fekudni huvelykuppal?

Figyelt kérdés
Macmiror conplexet kell hasznalnom, de a betegtajekoztato nem irja hany orat kell vele fekudni. Sajnos ejszak minimum 1* el kell mennem a wc re. Kevesbe lesz hatasos ha felallok? 3-4-5 ora eleg neki?

2021. máj. 22. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pisilsz. Fellövöd. Lefekszel. Ha éjjel felkelsz pisilni, annyi baj legyen. Használ úgy is.
2021. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Használtam már én is hüvelykúpot, éjszakánként mégis kijártam legalább egyszer pisilni, ettől függetlenül rendbe jöttem. Nyugodtan kimehetsz éjszaka ha kell, ettől még használni fog a kúp. Jobbulást!
2021. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Mikor ilyent kellett használnom, én is ettől féltem, így tettem fel egy tampont is.
2021. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Tampont felrakni nem túl bölcs dolog, felszívja a hatóanyagot.
2021. máj. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtam már tampont ilyen helyzetben. Felszívta ugyan, de használt is.
2021. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kene tampont használni ilyenkor. A betegtajekoztatoban is benne van talán.. ha közben megjon a menzesz, akkor nyilván ott lehet tampont használni, de nem ajánlott akkor sem, és addig meg kell szakítani a tablettak használatát, mensi után folytatni.. ne dugaszoljatok magatokba, annak ki is kell folynia, marad annyi a huvelyfalon, amennyi kell.
2022. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!