Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő-csípő vizelés, és enyhén...

Égő-csípő vizelés, és enyhén darabos, szagtalan fehéres hüvelyváladék, szex közben és után néha égő érzés, fájdalom. Orvos látott, kaptam kezelést is, de mégsem múlik, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Égő-csípő vizelési problémával mentem háziorvoshoz, kaptam vizelet fertőtlenítőt, de nem használt, így bejelentkeztem nőgyógyászhoz. Panaszaim az égő-csípő érzés vizelésnél és utána sokáig, de nem minden alkalommal, csak időszakosan, néhány naponta, valamint enyhén darabos, fehéres hüvelyváladék, ami szagtalan, nem folyik ki, csak egész fenn ott van a hüvelyemben, viszketés nincs. Szex közben és után is néha éreztem az égő érzést, száraznak is érzem a hüvelyem a fehéres váladék ellenére, azóta nem voltunk együtt a párommal... Megpróbáltam a Canesten kombit, míg orvoshoz jutok, gondolván gombám van de nem használt. Később a nőgyógyász megállapította, hogy fehér folyásom van, valamint méhszájsebem, 1 forintosnyi (amiről egyébként nem szólt, csak később a papíromon láttam). Kaptam Silver-Q hüvelykúpot, utána Gynophilus probiotikumot használtam, de nem javult. Megjött a méhnyakszűrés eredménye, negatív lett, ezzel együtt kaptam receptre Fluomizin hüvelytablettát. Mostanra ezt is elhasználtam, tegnap volt az utolsó a hatból, de az égő-csípő vizelés még mindig fennál, valamint a hüvelyváladékom is visszatérőben, pedig a kezelés elején úgy tűnt mérséklődött. Még megpróbálok egy új probiotikum kúrát, de mindenképp visszamegyek az orvoshoz, amint tudok. Addig is szeretném megkérdezni, hogy volt már valakinek ilyen gondja? Mi a fene ez, gomba, vagy baktérium fertőzés? A Fluomizinre az van írva, bakteriális vaginózis kezelésére használatos, de olvastam róla, hogy gomba ellen is hatékony. Úgy érzem az orvos csak találgat, hogy mi ez, nekem meg már egy rakás pénzem van a szemétben és még mindig kínlódok ezzel a vacakkal. Ráadásul a méhszájsebem a vizsgálat óta vérezget is esetenként, meg barnázik mielőtt megjönne, 1-2 nappal. Tudom, hogy van összefüggés a méhszájseb és a fertőzések között, de lehetségez az, hogy a seb miatt nem múlik a fertőzés? Már megőrülök a fájdalomtól, és attól, hogy normális szexuális életem sem lehet.

Köszönöm, ha tud valaki valami okosat mondani.



#hüvelygomba #méhszájseb #Fluomizin #bakteriális hüvelyfertőzés #darabos fehér folyás #égő-csípő vizelés
2021. máj. 23. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A méhszájseb igenis okozhat ilyen vagy efféle problémákat. Nekem attól volt állandóan visszatérő hüvelygombám. A nőgyógyász fagyasztással kezelte, onnantól (lekopogom) semmi bajom. Ez kb 10-12 éve volt.
2021. máj. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia, most nekem is ez a problémám. Nekem egyszer már volt ilyen és akkor nem tudtam, hogy mi lehet a baj. Húgyuti fertőzésem is volt az ki lett kezelve és több hónap kínlódás után kiderült hogy bakteriális illetve gombás fertőzésem van. Most megint kiújult, nekem is van méhszájsebem és pont ma voltam nőgyógyásznál aki megnyugtatott hogy nagyon ritka az olyan hogy valakinek a méhszájseb miatt fáj a szex mert az nem kéne hogy bezavarjon. Valószínűleg a fertőzés miatt fáj a hasad illetve a húgyuti fertőzés miatt. Menj el házi orvoshoz és mondd el a vizelési panaszaidat, ha úgy látja biztosan ad rá antibiotikumot csak ne felejts el majd probiotikumot szedni mert az antibiotikum is okozhat fertőzéseket. Ha a nőgyógyászodban nem bízol keress egy másikat, én mindig olvasok véleményt az orvosról ha választás előtt állok. Jobbulást kívánok, remélem valamennyit tudtam neked segíteni. Üdv, egy sorstárs. :)
2021. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma voltam dokinál, küldött mintát tenyésztésre, egy hét és kiderül mi ez. Azt mondta nagyon pici a seb, ha a fertőzés elmúlik és visszaáll a savas ph akkor el fog tűnni, de ha mégsem, akkor legközelebbi kontrollnál leszedi. Azt mondta a vérezgetés a gyulladástól van, mert emiatt vérzékenyebbek a szövetek. Bízom benne, hogy megszűnik majd ez az egész. Sok sikert a sorstársaknak!
2021. máj. 27. 21:11
 4/6 anonim válasza:
Mi lett a tenyésztés eredménye? Elmúltak azóta a tünetek?
2021. júl. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekel :)
2021. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett aztán?
2023. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!