Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen rendszertelen a...

Miért ilyen rendszertelen a ciklusom?

Figyelt kérdés
1-2 éve nagyon rendszertelen a ciklusom már, van, hogy hónapokig nem jön meg aztán egy ideig rendben van, de utána megint sokat késik vagy meg sem jön.. Eléggé fájdalmas is szokott nekem lenni mikor megvan, nem tudom hogy még normálisnak e számít az amennyire nekem szokott fájni de kicsit fura ez nekem, félek, hogy valami bajom lehet. 16 éves vagyok és nem lehet azt se mondani, hogy azért van ez, mert még nem állt be, mert már lassan 6 éve jött meg először. Tud valaki erre valamit, amivel rendbe hozhatnám? Van valami olyan dolog amivel segíthetnék ezen magam is, mielőtt orvoshoz mennék..?

#menstruáció #ciklus #női baj #Ciklus kimaradása
2021. máj. 24. 00:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokat stresszelsz? Szoktál aggódni amiatt mert nem jön meg? Alkohol? Szoktál valamilyen gyógyszert szedni? (Nem fogamzásgátló, hanem antibiotikum és egyebek) Nem látsz ezekben összefüggést?

Ha nem, akkor érdemest orvost felkeresni, nagyon változatos okok miatt fájhat és lehetsz rendszertelen. Nem szeretnék én mondani egy esetleges diagnózist a sok közül, mert a lehet fals és feleslegesen parázol miatta. De ultrahang, pár hormonvizsgálat pontos választ adhat.

2021. máj. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!