Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek miért borult így...

Szerintetek miért borult így fel a ciklusom? Mit tehetnék ezügyben?

Figyelt kérdés
Általában 35-40 nap között van a vérzésem. Ez nálam normális, mindig is így volt. Gyermekem is van egy már, aki szinte első próbálkozásra össze is jött. Most 10 hónapos. Eddig rendben voltak a ciklusaim de most mintha folyamatosan rövidülnének 2-3 hónapja. 30 majd 32 naponta volt 3 és 2 hónapja. Most pedig 24 napra jött meg. Ez a legutóbbi mentstruációm movember 17-én kezdődött és ráadásul ma (17.napon) barnázni kezdtem. Nem értem miért... de remelem nem borult fel az egész rendszer. Tény hogy sokat idegeskedem, meg folyamatos rohanásban vagyok, de nem vagyok benne biztos hogy ez okozza a dolgot. Vagy igen? Sajnos a pikkelysömöröm is eléggé előjött...mit godnoltok, tanácsoltok?

2019. dec. 5. 00:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!