Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy rakjam úgy fel a tampont,...

Hogy rakjam úgy fel a tampont, hogy ne legyen bacis az ujjam?

Figyelt kérdés

A suliban annyira bonyolultnak találom, pedig biztos könnyen megoldható.

Hogy csináljam? Mivel ha kezet mosok attól még a fülke kilincset megfogom, függetlenül, hogy a másik kezemmel, attól az is kell, hogy kibontsam. (nagyon baci mániás lehetek?)

Meg, ha véres a kezem véletlenül akkor azt, hpgy csináljam, hogy ne nagyon legyen olyan? Van rapraktika? Vagy megtörlöm WC papírba és kész? Aztán megmosom? Nem szeretném, ha látnák a véres kezem...


2021. máj. 26. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Én fiú vagyok, de pl a budikefet is papírral fogom még, mert irtozom.
2021. máj. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nedves torlokendo. Csodakra kepes.
2021. máj. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

mondjuk én fuí vagyok, de ugye a farkamat meg kell fogni valahogy, a nyilvános kilincseket jobb kisujjal nyitom, minden retkeshez csak jobb kézzel érek(busz kapaszkodó, bevásárlókosár stb), a farkamhoz meg csak ballal, így meg van oldva.

Szerintem ez nalad is működhet.

Vagy kézmosás előtt tepj papírt, és utana azzal fogd a kilincset.

2021. máj. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

En vinnek fertotlenitot. Akkor is, ha varni kell egy percet miatta, hogy hasson.


Azt hittem, a huvelyi baciktol felsz, mert a kérdés ugy van felteve. Helyes az lenne, hogyan tegyem be tiszta kezzel??

2021. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyen nálad kézfertőtlenítő, mostanában amúgy is érdemes. A nedves törlőkendő is hasznos, ha azzal megtörlöd, akkor biztosan nem látják a kezeden, míg kimész. Csak ne dobd a wc-be, mert eldugul, hanem mellette a kukába.
2021. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!