Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több napja késik a menszeszem...

Több napja késik a menszeszem és görcsölni is szoktam viszont a teszt negatív. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Április 28.án volt az utolsó vérzésem és már 4 napot késik, viszont szoktam néha görcsölni de nem olyan erőteljes mint amikor megvan. Két tesztet is csináltam és mindkettő negativ lett. Arra gondoltam, hogy talán a stressz miatt van, de arra is hogy a testem mondhatni még nem készült fel, de később még megjöhet. Vagy az normális ha úgy évente 1x kiesik? Esetleg később csináljak újra tesztet?

Nem szoktam gyógyszert szedni és általában 1-2napot késett eddig+ az egyik tesztet délután a másikat pedig reggel csináltam ahogy ajánlották.


19L



2021. máj. 26. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ha évente egy-két alkalommal több napot késik vagy kiesik. Akkor tekinthető problémának, ha ez rendszeressé válik. Rengeteg minden felboríthatja a ciklust, a te esetedben például a stressz.

(Azért, hogy megnyugodj, szerintem csinálj később újra tesztet.)

2021. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! :)
2021. máj. 26. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!