Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőtársaim,nektek hány napot...

Nőtársaim,nektek hány napot késett a mensi amiből gondoltátok,hogy baj van?

Figyelt kérdés

És mi okból kèsett?


Nekem mindig pontos volt, ám az utóbbi időben egyre többet késik. Múlt hónapban 3 napot, és most is 4.napja hogy késik.

Annyit észlelek mèg, hogy erősebbek a pms tüneteim.

Semmit nem csináltam másképp, csak magnézium és B vitamin kúrát tartottam mert már éreztem a hiányát, de ezt tettem máskor is.


2021. máj. 27. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
7😅 aztán ebből lett 10-20-30, 60 napnál egy műtét miatt volt kis pecsételő, arra rá kb 70 napra lett megoldva a probléma és azóta nincs baj. (Voltam orvosnál már akkor amikor 2 egymás utáni hónap nem jött meg, terhességnek 0 esélye volt)
2021. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pontos szokott lenni általában. Március 20-án jött a covid, jól megkínzott. Utána késett 10 napot, a párom már tesztet akart 😃 most meg előbb jött 2 nappal, ilyet se csinált még...
2021. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3, majd 4 napot késik, simán lehet, hogy hosszabb lett a ciklusod. Nekem is mindig pontosan 28 napra jött meg, aztán egyszer csak 32-33-ra. És ez kb fél évig. Aztán visszaállt 28-ra. Voltam közben pont rákazűrésen, megkérdeztem az orvost, azt mondta, ez teljesen normális.
2021. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én ciklusom sosem volt óramű pontosságú, 27-35 nap közt szokott lenni alapból is, de inkább 32 körül. Amikor 10 napja késett, akkor már aggódtam, hogy mi van, de megjött akkor is. Igazából a rendszertelen menstruáció, ami valami gondra utalna az nem ez, hanem amikor akár hónapokat kimarad. Szóval nyugodj meg, 3-4 nap semmit sem jelent.
2021. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer 21 napot még tizenévesként. Nem tudom mi volt az oka. Utána rendeződött
2021. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem mindig óraműpontos 28napos volt, fogamzásgátló nélkül is. Aztán úgy fél éve korábban jött meg, 21 napra. Következő hónapban már 33napra, és azóta is mindig 33. Nőgyógyász azt mondta normális. A lényeg, hogy általában rendszeres, kicsit stresszesebb időszakon mentem át lehet attól is.
2021. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!