Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az illatosított betét azért...

Az illatosított betét azért jó, hogy elnyomja a menstruációs vér szagát, vagy más okból van illatosítva?

Figyelt kérdés
Illatmenteset használok, mert ezt ajánlották, és van belőle ami bevált, de elgondolkodtatott, hogy ami illatosítva van betét, azt miért illatosítják? Semlegesíti a menstruációs vér szagát?

máj. 22. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme, a szag marad, de emellett legalább jó kis allergén az a parfüm.
máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem semlegesíti, szerintem teljesen értelmetlen.
máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem semlegesíti, ellenben viszketést okoz.
máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Semmi értelme , ugyanúgy érezhető a vér szaga mint a nem illatosítottnál , max érzel mellette más illatot is , de nem nyomja el a menstruációs vér szagát , ellenben ahogy előttem írták ,eléggé allergén és sok embernél irritációt okoz
máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme az illatosításnak. Én eddig konkrétan akármilyen terméket használtam, egy kivételével mindegyiknél éreztem egy idő után a menstruációs váladék bomlása közben létrejövő kellemetlen szagot. Pedig én aztán kb tényleg mindent kipróbáltam, jópár féle betétet, tampont, még menstruációs bugyit és mosható betétet is. Csak a kehely bktl az, aminek a használata közben nem éreztem magamon azt a jellegzetes szagot. Igaz, sosem volt tényleg durván olyan szag, de én mindig éreztem magamon, valószínűleg azért, mert figyeltem rá.
máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem anno a nőgyógyász azt mondta

, hogy - mivel tudja hogy erős plusz fájdalmas a havim- a nem illatosított vastag betetet használjam mindig. Az illatositottakat ,és a tampont felejtsem el, mert utóbbi van akinél fokozza a mensi görcsöt. Bár a Doktor Úr fájd csillapítót sose ír fel a görcseimre (biztos oka van miért nem,de nem kérdezem, csinálom amit mond), viszont mindig alaposan megvizsgál,elmagyaráz türelmesen mindent.amiért hálás vagyok.

jún. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!