Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnas veres folyas, eros...

Barnas veres folyas, eros gorccsel, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Mar napok ota ereztem tompa fajdalmat a jobb petefeszkemnel, de elkezdtem a hasamra edzeni es azt hittem csak az miatt faj picit. Aztan egyutt voltam a baratommal es kicsit durvabban csinaltuk es masnapra barna folyasom lett, ami neha kicsit veres is. Kicsi tisztasagi betetet tegnap tobbszor is kellett cserelnem,este semmi sem jott. Ma reggel meg a wc papir barnas veres volt, aztan elkezdtem szornyen gorcsolni,de szerencsere hatott a gyogyszer, semmi ver nem jott a tisztasagira csak a wc papir olyan. Az elozo menstruaciomnak ket hete lett vege, a kovetkezoig meg lenne meg masfel het. Szerencsere pontos a mensim, mar hosszu ido ota, max 1-2 napot siet vagy kesik. Fogamzasgatlot nem szedek,megszakitassal vedekezunk.

A doki azt mondta ez normalis de tartok tole hogy nincs igaza..valaki talalkozott mar ilyesmivel?



2021. máj. 27. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Több dolog is lehet. Ha először a petefészkedet érezted akkor ott lehet valami. A durva szex pedig beindította.

Nincs hozzá közöm de miért megszakítással csináljátok? Az NEM védekezés. Az is lehet hogy teherbe estél és elvetéltél azért voltak a görcsök is és a vérzés.

2021. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat,mindenkepp utanajarok! Azert megszakitassal “vedekezunk” mert regota egyutt vagyunk,es ha veletlenul baba lenne sem lenne gond. Kozben elkezdtem verezni,ugyhogy talan csak atallt a menstruaciom a stressztol,erre gondolok most,de orvoshoz mindenkepp elmegyek!
2021. máj. 29. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem, így már más.

Nézesd azért meg magad mindenképp.

2021. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hormonok
2021. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!