Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló után kevés vérzés?

Fogamzásgátló után kevés vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új vagyok a fogamzásgátló világában a lyndinette 20-at szedem a menzesz első napjától. Semmi kellemetlenséget nem tapasztaltam egészen idáig. Egy havi-t beszedtem. 3. nap megjött a menzeszem ami kb egyenlő volt a nullával. Én okos tampont használtam, de mivel annyire kevés vérzésem volt h kb “tisztán” szedtem ki most ég viszket minden bajom van. Ez lehet emiatt vagy szimplán elkaptam egy fertőzést? Valamint gynoxin vagy canesten krémet ajánlanátok?

Most a menzi 4. napjánál tartok amikor gondol egyet picit vérzik de tisztaságival simán elvagyok. Ez normális? Vagy forduljak a dokimhoz?

Elnézést az összeszedetlen kérdés sorokért, de remélem azért nagyjából érthető.


Előre is köszönöm ha válaszolsz!



2021. máj. 27. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Első levélnél még simán lehet ilyen. Főleg ha nem vérzett annyira és szárazon nyomtad fel a tampont, akkor simán viszkethetsz is.

Azt megkérdezhetem milyen az az okos tampon?😅 bocsi ha hülye kérdés, de fel nem bírom fogni hogy miben okos.

2021. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én voltam “okos” h szárazon felnyomtam nem a tampon😂 visszaolvasva tényleg félre érthető.
2021. máj. 27. 14:11
 3/3 Metionin ***** válasza:
12 éve szedem és tényleg kevesebb a vér azóta. Régen egy órát nem bírtam ki betéttel de a tampont is sűrűn cserélni kellett, a tabi után pedig kb. fele annyi vér jön. Időnként előfordul, hogy alig van valami, de a doki szerint ennyi év után ez normális. Szerintem az elején is az de a továbbiakban is számíts rá, hogy sokkal kevesebb lesz.
2021. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!