Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon okozta kidörzsölés...

Tampon okozta kidörzsölés okozhat égő viszkető érzést?

Figyelt kérdés

Kevés menstruációm volt és felhelyeztem egy tampont amit kb tisztán szedtem ki. Azóta gombához hasonló tüneteim vannak rettenetesen viszket a hüvelyi bemenetnél ég és fáj. Volt már fertőzésem, de közel sem volt ennyire kellemetlen. Lehetséges, h a tampon okozta ezt? És ha igen akkor mit használnátok rá?

Én vettem gynoxin 200-ast egy kúpot vettem fel +krém, de semmi változás. Megőrülök lassan.

Írtam már ki egy kérdést ott az egyik válaszoló azt írta h hüvelyflóra javítót szedett volna a helyemben. Hagyjam abba a gynoxint és vegyek vitagyn c-t?


( azért nem tudok orvoshoz menni, mert közben még néha-néha vérzek)


Eléggé kétségbe vagyok esve 😄

Valaki hasonlóval találkozott már?

Köszönöm ha válaszolsz!



2021. máj. 28. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hogy vizsga miatt kénytelen voltam szinte szárazon felnyomni… hát menstruációm végéig fixen égett és kellemetlen volt, de talán még utána is pár napig, fokozatosan volt gyengébb. Megtanultam a leckét :D
2021. máj. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen felsértetted a hüvelyedet. Idő, míg meggyógyul.
2021. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Akkor ne használjak semmit?

2021. máj. 28. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!