Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért barnázok már 1 hete?

Miért barnázok már 1 hete?

Figyelt kérdés

A menstruációm 4 napot késett ebben a hónapban, de normálisan volt meg, semmi szokatlan nem volt. Ebben a hónapban kezdtem szedni a tablettát. 4-5 nap vérzés után elkezdett barnás váladék jönni, de ez eddig is így volt, viszont most nem múlt el, és még mindig barnázok, már több, mint 1 hete. Hogy lehetséges? Lehet azért, mert elkezdtem szedni a fogamzásgátlót? Mitől fog elmúlni? Ez így normális?

Köszönöm a válaszokat, eléggé kétségbe vagyok esve

20/L


2021. máj. 29. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a fogamzásgátló miatt van. A "teljesen beállást" a 3 elszedett levél után szokták mondani, addig simán történhet ilyen. Remélhetőleg a következő hónapban, már nem jön elő. Ha nem múlna el, akkor viszont menj vissza a nőgyógyászhoz.
2021. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!